FBA Excel
adtactix fba excel amazon narzędzia optymalizacja ppc ads advertising

Zaawansowane narzędzia dla zaawansowanych sprzedawców Amazon!

10 potężnych narzędzi opartych o arkusze Google sheets, które sprawiają, że wniesiesz swoją sprzedaż na wyższy poziom.

Wyszukiwanie produktów i słów kluczowych

Keyword Dominator zbiera wiele popularnych słów kluczowych w jedną listę, którą możesz wykorzystać do optymalizacji swojego listingu na Amazon za pomocą wbudowanego narzędzia Listing Wizard oraz do budowania kampanii PPC.
Economix pomaga uzyskać jasny obraz opłacalności produktu, dzięki czemu wiesz, jak duży jest jego potencjalny zysk po uwzględnieniu takich czynników jak opłaty Amazon, koszty produkcji, zwroty, koszty reklamy i kupony.

Zarządzanie PPC

W pełnym pakiecie zyskasz dostęp do takich narzędzi jak AdTactix, Apex, Flex Campaign Builder oraz PPC Dominator, dzięki którym z pełną świadomością zarządzisz swoją reklamą na Amazon. Są to narzędzia zarówno do budowania, jak i optymalizacji kampanii reklamowych.

Działania operacyjne + Wydajność

Metrix Śledzi wszystko, od danych na temat liczby odwiedzin Twojego listingu i sprzedaży, do danych na temat rankingu słów kluczowych, PPC i danych organicznych.
Boox wykorzystuje raport transakcji płatniczych Amazon, aby dokładnie opisać każdą pozycję w Twoim P&L.

logistix fba excel amazon stock fba zarządzanie uzupełnianie stanów magazynowych

Zarządzanie magazynem

Logistix szybko łączy Twoje stany magazynowe z raportów Amazon + stany magazynowe z magazynów 3PL, aby pomóc Ci w zarządzaniu magazynem, ponownych zamówieniach i wysyłkach FBA

Uwaga!

To oferta dla zaawansowanych sprzedawców, którzy chcą wnieść swoją sprzedaż na wyższy poziom. Amazon generuje wiele danych, które opanujesz szybciej i prościej, dzięki narzędziom od FBA Excel.
Funkcjonalność narzędzi, często wspierana jest przez dane z innych narzędzi, jak np. Helium 10 – które możesz zakupić w naszej promocji.