Grafika dla listingu Amazon

Grafika podczas sprzedaży na Amazon ma coraz większe znaczenie. Coraz mniejsza ilość klientów czyta opisy produktowe. Zadbaj o wysokiej jakości zdjęcie główne, które przekona klienta do kliknięcia w Twoją ofertę w wynikach wyszukiwania. Dodaj do tego atrakcyjne zdjęcia pokazujące produkt w użyciu oraz infografiki przedstawiające najważniejsze jego zalety, a odczujesz znaczną różnicę w konwersji sprzedaży.

Obsługa konta Amazon 360
Obsługa konta Amazon 360

Sprzedaż na Amazon to wyścig!

Pomożemy Ci dobrze wystartować,
a następnie utrzymać czołową pozycję!

Sprzedaż na Amazon to wyścig!

Pomożemy Ci dobrze wystartować,
a następnie utrzymać czołową pozycję!

Obsługa kampanii reklamowych Amazon Ads

Jakiego typu grafiki potrzebuje mój listing na Amazon?

1
Wysokiej jakości zdjęcie główne, które wyróżni Twój produkt w wynikach wyszukiwania i podniesie Twój wskaźnik CTR
2
Zdjęcia produktu w użyciu, które pokażą klientom wprost do czego potrzebują Twojego produktu
3
Infografiki pokazujące w prosty sposób najważniejsze zalety, charakterystykę oraz wyróżniki produktu na tle konkurencji
4
Grafiki w lokalnym języku klienta, dzięki czemu ułatwisz ułatwisz mu odbiór Twojej oferty oraz zbudujesz większą wiarygodność i zaufanie

Dlaczego warto zadbać o wysokiej jakości Grafikę dla listingu Amazon?

Jedną z największych wad zakupów online jest brak bezpośredniego kontaktu z produktem – klient nie może go dotknąć, czy przymierzyć. Dlatego grafika ma tak duże znaczenie w sprzedaży na odległość. Zdjęcie główne odgrywa kluczową rolę w przekonaniu klienta do kliknięcia akurat w Twoją ofertę – to odpowiednik prezentacji produktu na półce sklepowej. Infografiki natomiast pozwolą klientowi w szybki sposób zapoznać się z głównymi zaletami i funkcjami Twojego produktu, dzięki czemu nie będzie musiał czytać opisu tekstowego, a to jak wiemy robi coraz mniejsza ilość klientów. 

rejestracja konta i rejestracja marki na Amazon

Dlaczego warto zadbać o wysokiej jakości Grafikę dla listingu Amazon?

Jedną z największych wad zakupów online jest brak bezpośredniego kontaktu z produktem – klient nie może go dotknąć, czy przymierzyć. Dlatego grafika ma tak duże znaczenie w sprzedaży na odległość. Zdjęcie główne odgrywa kluczową rolę w przekonaniu klienta do kliknięcia akurat w Twoją ofertę – to odpowiednik prezentacji produktu na półce sklepowej. Infografiki natomiast pozwolą klientowi w szybki sposób zapoznać się z głównymi zaletami i funkcjami Twojego produktu, dzięki czemu nie będzie musiał czytać opisu tekstowego, a to jak wiemy robi coraz mniejsza ilość klientów. Mówi nam o tym sam Amazon, który w niektórych kategoriach ukrywa bullet points, pokazując tym samym, że nie mają one istotnego znaczenia dla klientów podczas zakupów.

Zapewnij sobie profesjonalną obsługę w serwisie Amazon

Zamów bezpłatną konsultację i porozmawiajmy o Twojej sytuacji. Kliknij przycisk i umów niezobowiązującą rozmowę zapoznawczą!

Jak współpracujemy

Proces wdrożenia sprzedaży
1.
Wdrożenie
Optymalizacja oferty marketplace
2.
Optymalizacja oferty
Skalowanie sprzedaży
3.
Skalowanie sprzedaży

Wrzuć wyższy bieg sprzedaży na Amazon!

Nie trać czasu na błędy – przekonaj się jak możemy Ci pomóc

Zaufali nam

Paweł wyprowadził nasz biznes na Amazon na poziom rentowności, czego nie udało się wcześniej osiągnąć innej agencji. W 9 miesięcy nasz obrót wzrósł 6 krotnie i idziemy po więcej! Cenimy sobie zaangażowanie zespołu MarketRace, ciągłe dążenie do rozwoju naszego projektu oraz łatwy, bieżący kontakt. Wiemy, że nasz biznes na Amazon jest w dobrych rękach!

Tomasz Kołton, właściciel POL-POŻ

Wyświetl PDF
logotyp Pol-poż

Q&A

Wszelkiego rodzaju materiały graficzne, które moga być przydatne dla grafika do opracowania projektów. Ponadto przyda nam się krótka charakterystyka Twojego produktu oraz zbiór jego wyróżników na tle konkurencji.
Koszt przygotowania pojedynczej grafiki wynosi 200zł/szt. W przypadku pakietu grafik dla całego listingu oferujemy niższą cenę jednostkową. Finalna cena zależna jest od ilości potrzebnych grafik, złożoności produktu oraz jakości dostarczonych materiałów, na których będziemy pracować.

Sprawdź jak pracujemy

Poznaj rozwiązania i strategie, które na co dzień wykorzystujemy we własnych biznesach oraz biznesach naszych klientów.

Nowe zasady programu Seller Fulfilled Prime na Amazon EU. Sprawdź jak uzyskać Prime wysyłając produkty z własnych magazynów w Polsce

Sprawdź w jaki sposób zwiększyć limity sprzedaży na swoim koncie eBay, aby móc sprzedawać więcej

Właściwie skonfigurowane ustawienia konta, czy procesy obsługi sprzedaży, to podstawa.

Z doświadczenia własnego oraz naszych klientów doskonale wiemy jak kosztowne mogą być niektóre błędy na tej platformie. Nie ucz się na własnych błędach – skorzystaj z naszej wiedzy. Zaufaj specjalistom i już teraz wrzuć wyższy bieg sprzedaży na Amazon!
Amazon Ads