Referencje

Chcesz wiedzieć, dlaczego Marketrace to wybór liderów w branży? Nie wierz nam na słowo. Poznaj opinie tych, którzy doświadczyli naszej jakości, profesjonalizmu i dedykacji. Przeczytaj nasze referencje i przekonaj się, dlaczego warto nam zaufać.

Twoje sukcesy to nasza pasja. Dołącz do grona zadowolonych klientów Marketrace!
Referencje MarketRace
Paweł wyprowadził nasz biznes na Amazon na poziom rentowności, czego nie udało się wcześniej osiągnąć innej agencji. W 9 miesięcy nasz obrót wzrósł 6 krotnie i idziemy po więcej! Cenimy sobie zaangażowanie zespołu MarketRace, ciągłe dążenie do rozwoju naszego projektu oraz łatwy, bieżący kontakt. Wiemy, że nasz biznes na Amazon jest w dobrych rękach!

Tomasz Kołton, właściciel POL-POŻ

Wyświetl PDF
logotyp Pol-poż
MarketRace dało nam duże wsparcie merytoryczne podczas nowej integracji z ChannelEngine. Pan Paweł rzetelnie zgłębił temat co przełożyło się na szybki postęp prac do przodu. Największym wyznacznikiem profesjonalizmu Pana Pawła jest to, że z chęcią wracamy do niego podczas kolejnych prac związanych z integracjami i obsługą marketplaces. Współpraca z MarketRace jest dla nas bardzo pozytywnym doświadczeniem. Polecam!
Oliwia Sobiech  Specjalista ds. Marketplace Coccodrillo
coccodrillo - logo