Wystartuj z nami i przekonaj się jak wysokie obroty możemy wspólnie osiągnąć

Doskonale znamy realia sprzedaży na marketplace i rozumiemy Twoje wyzwania jako sprzedawcy, producenta, dystrybutora

Marketrace - o nas

Wystartuj z nami i przekonaj się jak wysokie obroty możemy wspólnie osiągnąć

Marketrace - o nas

Doskonale znamy realia sprzedaży na marketplace i rozumiemy Twoje wyzwania jako sprzedawcy, producenta, dystrybutora

Ty jesteś ekspertem w swojej kategorii, a my pomożemy Ci

wykorzystać Twój potencjał na Amazon i innych marketplace!

icon-star

Poszukujemy partnerów biznesowych

Nie szukamy klientów na miesiąc czy dwa. 

Sprzedaż na marketplace to wyścig długodystansowy i tak właśnie patrzymy na Twój biznes. Przykładamy uwagę do najdrobniejszych elementów bo to one przesądzają o wyniku końcowym. Stawiamy na wzajemne zaufanie i nie obiecujemy rzeczy niemożliwych. Przed rozpoczęciem współpracy zapraszamy Cię na Bezpłatną konsultację (link), gdzie wspólnie przeanalizujemy Twoją sytuację oraz potencjał Twojego biznesu na marketplace. Jeżeli nasze cele będą spójne, to obiecujemy poprowadzić Twój biznes jak nasz własny!
icon-star

Współpraca na pierwszym miejscu

Transparentność oraz sprawna komunikacja, to elementy które masz u nas zagwarantowane. Nie zamiatamy rzeczy pod dywan – wszystkim się z Tobą dzielimy. Spotykamy się cyklicznie, regularnie dostarczamy raporty rentowności, a swoje usługi dostosowujemy pod sytuację Twoją i Twojej firmy.

My zajmujemy się rozwojem i obsługą sprzedaży

Ty troszczysz się o produkt i zapewniasz jego dostępność do sprzedaży

Chcemy zapewnić Ci taką obsługę jakiej sami byśmy oczekiwali

Chcemy zapewnić Ci taką obsługę jakiej sami byśmy oczekiwali

Ty jesteś ekspertem w swojej niszy, a my pomożemy Ci to wykorzystać na Amazon!

magda marketrace

Magda

Moja przygoda z Amazonem rozpoczęła się od sprzedaży produktów własnej marki na tej platformie. Doświadczenie zdobyte jako seller pozwala mi dobrze rozumieć wyzwania z jakimi mierzą się sprzedawcy na platformach marketplace. Zajmuję się optymalizacją listingów – wydobywam z produktów ich esencję skupiając się na poszukiwaniu kreatywnych rozwiązań zwiększających konwersję. Pracuję ze zróżnicowanym katalogiem produktowym specjalizując się w kategorii Beauty. Skutecznie rozwiązuje problematyczne kwestie takie jak usunięte listingi, utracony BuyBox oraz zagadnienia z zakresu product compliance.

Paweł

Sprzedaję produkty pod własną marką na Amazon i Etsy. Wdrażałem i rozwijałem duże  polskie brandy na takich platformach jak Amazon, eBay, Kaufland, Etsy oraz innych, zarządzając jednocześnie portfolio ponad 10 000 SKU. Na co dzień pracuję z wykorzystaniem takich narzędzi jak BaseLinker, Channel Engine, Helium 10, Merchant Spring, Terapeak, Shelftrend, czy Alura.

Jak współpracujemy

Proces wdrożenia sprzedaży
1.
Wdrożenie
Optymalizacja oferty marketplace
2.
Optymalizacja oferty
Skalowanie sprzedaży
3.
Skalowanie sprzedaży

Zamów bezpłatną konsultację

Porozmawiajmy o Twojej sytuacji – przekonaj się jak możemy Ci pomóc. Kliknij poniższy przycisk i umów niezobowiązującą rozmowę zapoznawczą

Zaufali nam

Paweł wyprowadził nasz biznes na Amazon na poziom rentowności, czego nie udało się wcześniej osiągnąć innej agencji. W 9 miesięcy nasz obrót wzrósł 6 krotnie i idziemy po więcej! Cenimy sobie zaangażowanie zespołu MarketRace, ciągłe dążenie do rozwoju naszego projektu oraz łatwy, bieżący kontakt. Wiemy, że nasz biznes na Amazon jest w dobrych rękach!

Tomasz Kołton, właściciel POL-POŻ

Wyświetl PDF
logotyp Pol-poż

Sprawdź jak pracujemy

Poznaj rozwiązania i strategie, które na co dzień wykorzystujemy we własnych biznesach oraz biznesach naszych klientów.

Nowe zasady programu Seller Fulfilled Prime na Amazon EU. Sprawdź jak uzyskać Prime wysyłając produkty z własnych magazynów w Polsce

Sprawdź w jaki sposób zwiększyć limity sprzedaży na swoim koncie eBay, aby móc sprzedawać więcej