Jaką wiedzą

się dzielimy

Pamiętaj, że w sprzedaży na marketplace nie istnieją magiczne sztuczki lub też droga na skróty. W swojej pracy wykorzystujemy “jedynie” swoje doświadczenie zdobyte godzinami nauki i przepracowanymi projektami. Chcemy się tym z Tobą dzielić! W naszych materiałach znajdziesz ogrom wskazówek, które wielu określiło by mianem “game changer’ów” – wykorzystaj je samodzielnie lub zróbmy to wspólnie szybciej!

3 grudnia 2024 roku zacznie obowiązywać nowe Rozporządzenie w sprawie Ogólnego Bezpieczeństwa Produktów (GPSR), które zastąpi Dyrektywę dotyczącą Ogólnego Bezpieczeństwa Produktów oraz unijną dyrektywę dotyczącą niebezpiecznych produktów przypominających artykuły spożywcze. Jak się przygotować na nadchodzące zmiany i zapewnić zgodność produktów? Wejdź i sprawdź!

W naszym artykule skupimy się na charakterystyce programu Amazon Handmade, jego zaletach, sposobie dołączenia do programu oraz powiemy Ci, dlaczego warto z niego skorzystać, szczególnie gdy jesteśmy już doświadczonym sprzedawcą na Etsy.

W tym artykule postaram się przybliżyć Ci dwa modele sprzedaży na dostępne na platformie Amazon, czyli model Seller oraz model Vendor. Czym się charakteryzuje każdy z nich, jakie są główne różnice oraz wady i zalety? Który model wybrać, który sprawdzi się lepiej w Twoim biznesie oraz przede wszystkim, z którego modelu będziesz mógł/a skorzystać? Zapraszam do lektury!

W niniejszym artykule przyjrzymy się bliżej Amazon Custom i różnorodnym możliwościom personalizacji produktów. Sprawdź jakie możliwości sprzedaży produktów personalizowanych daje Amazon!

W tym artkule zagłębimy się w tematykę adsów na Amazon – omówimy wygląd panelu reklamowego, jego funkcje oraz przedstawimy dobre praktyki zarządzania kampaniami, które stosujemy w swojej pracy. Zapraszamy do lektury 🙂

Rozpoczynając przygodę z Amazonem, wiele polskich przedsiębiorców wybiera jednoosobową działalność gospodarczą (JDG) ze względu na jej prostotę.

Jak możesz przystąpić do programu oraz jakie będziesz miał z tego korzyści? Na te oraz inne pytania dotyczące programu COS postaramy się odpowiedzieć w tym artykule.

Jak sprzedawać na Amazon? Ta jedna z największych platform e-commerce na świecie oferuje ogrom możliwości, co znacząco wyróżnia ją na tle innych serwisów sprzedażowych, takich jak eBay czy Etsy.

Amazon Seller Central to centralne miejsce zarządzania kontem sprzedawcy na platformie Amazon, oferujące szeroki wachlarz funkcji, które pomagają w monitorowaniu poziomów sprzedaży, …

Platforma Amazon jest jednym z największych i najbardziej konkurencyjnych rynków e-commerce na świecie. Jeśli jesteś sprzedawcą na Amazon lub planujesz rozpocząć swoją …

Globalny gigant e-commerce oferuje przedsiębiorcom ogromne możliwości ekspansji na międzynarodowe rynki. Jednym z głównych wyzwań, przed którym stają polscy sprzedawcy jest wybór …

Jeśli jesteś nowym sprzedawcą na platformie eBay, z pewnością napotkałeś na spore ograniczenia w postaci limitów sprzedaży. Uniemożliwiają one sprzedawcom publikację większej …